JOOGITOPSID

Meie e-poe korduvkasutatavate joogitopside seast on sul võimalik valida oma lemmik värvi, stiili ja funktsionaalsusega joogitops ning nautida oma jooki kuumalt kui ka külmalt. Valikus on nii BPA-vabast plastikust, roostevabast, klaasist kui ka bambusest joogitopsid. Pakume FrankGreen ja KeepCup brändide joogitopse.

JOOGIPUDELID

Lisaks joogitopsidele leiad meie e-poest ka korduvkasutatavad joogipudelid, mis on isikupärase stiili ja funktsionaalsusega. Osad meie joogipudelid on ka nutikad.
Tootevalikus on FrankGreen, 24Bottles  ja EQUA brändide joogipudelid. Hoia ka joogipudelite lehel silm peal! Uuendame tooteid, värve ja brände.


Meil on head uudised!

Potsku tootevalikusse lisandusid bambusest joogitopsid. Tegemist on WoodWay brändiga, kes valmistab bambusest joogitopse. Bambus on maailma kõige kiiremini kasvav taim ja võib kasvada kuni 60 cm päevas. Selle tõttu ei nõua bambus pestitsiidide ja muude kemikaalide kasutamist, mis muudab selle planeedi üheks kasulikumaks ja jätkusuutlikumaks põllukultuuriks.

Pakume maailma tuntud brändide korduvkasutatavaid joogitopse ja -pudeleid. 

Kõik meie e-poes esindatud tooted on sõbralikud keskkonnale ja sinu tervisele. Meie tootevalikust leiad korduvkasutatavaid joogitopse kui ka joogipudeleid, mis on stiilsed, funktsionaalsed ja aitavad hoida meie keskkonda plastikust puhtana. Parim valik sinule ja meie keskkonnale. Hoia oma lemmikjook alati stiilselt endaga kaasas!
 

Ei leidnud meie e-poest oma lemmikvärviga toodet?
Palun saada oma soov info@potsku.ee e-mailile ja võtame sinuga ühendust! 
Suur tänu!