Meist

Tere!

Meil on hea meel, et Sa tulid meie kodulehele. Vaata julgesti ringi. Loodame, et leiad meie tootevalikust just oma lemmik joogitopsi või -pudeli. Äkki isegi mõlemad?

Ühekordselt kasutatavad plastikpakendid on materjal, mida meie keskkond ei suuda lagundada. Uuringud näitavad, et 2050. aastaks on maailma ookeanides rohkem ühekordselt kasutatavaid plastikpakendeid kui kalu.

Oleme ettevõte, kelle sooviks on pakkuda stiilseid, funktsionaalseid ja tervislike korduvkasutatavaid joogitopse ja -pudeleid, mis on armastatud terves maailmas ja sõbralikud meie keskkonnale. Meie joogitopsid ja -pudelid on ideaalsed igapäevased kaaslased kodus, tööl või reisil - ja seda nii kuuma kui ka külma joogi jaoks. 

Hoiame keskkonna puhtana.


Meie brändid:

KINTO bränd alustas tegevust 1972. aastal Jaapanis ja sooviks oli luua tooteid, mis lisavad igapäevaellu mugavust ja inspiratsiooni. Tooted on välja töötatud eesmärgiga pakkuda läbimõeldud ja mugavat elustiili. KINTO bränd väärtustab lihtsust ja peent elegantsi. KINTO tooted on loodud igapäevaseks kasutamiseks, arvestades inimese vajadusi kui ka liikumist. 


KeepCup
bränd sai alguse 2007. aastal, kui Jamie and Abigail Forsyth otsustasid luua korduvkasutatava joogitopsi, mis vastaks barista standarditle ja et inimesed saaksid liikvel olles oma lemmikjooki paremini nautida. Esimesed KeepCup’id müüdi kohvi armastavatele Melbourne inimestele ühel väikesel disainiturul. Tänapäeval kasutatakse KeepCup joogitopse enam kui 65 riigis üle maailma. KeepCup - hoia alles ja kasuta uuesti!24Bottles
bränd on 2013. aastal asutatud Itaalia disainbränd, mille eesmärgiks on vähendada ühekordselt kasutatavate plastpudelite ja joogitopside mõju meie planeedile ja elule. Ettevõtte idee on luua kasulikke ja funktsionaalseid tooteid, mis muudaksid maailma vähem saastatud kohaks ja usub, et hea disain võib muuta asju paremaks ning aidata inimestel teha keskkonnasõbralike otsuseid.