Küpsiste poliitika

Küpsiste (cookie) poliitika

Potsku veebileht kasutab „küpsiste“ tehnoloogiat. Küpsiste kasutamine on seotud nii seadusest tulenevate kohustuste, müügilepingus lubatud tingimuste, personaalsema ja mugavama teenuse pakkumise kui ka Sinu nõusolekul turundamise eesmärgil.

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis laetakse kasutaja arvutisse. 

Küpsistega kogume informatsiooni järgmistel eesmärkidel:
  • Teenused: 
  • küpsiste kasutamist jälgides on meil võimalik parandada meie e-keskkonna ja e-poe teenuste toimimist. Lisaks on meil võimalik näha, mis on meie veebilehe kõige populaarsemad osad, millistele veebilehtedele lähevad meie külastajad edasi või millistelt veebilehtedelt külalised tulevad ning kui kaua külastajad meie e-poes on.
  • Statistika: 
  • küpsiseid kasutame ka statistika koostamiseks meie e-poe külastajate arvu kohta ning hindame ka reklaami olemasolu puhul selle tõhusust.
  • Turundus: 
  • Küpsiste abil on meil võimalik koguda informatsiooni reklaamide pakkumise või teatavale brauserile suunatud sisu kohta, tekitades erinevaid sihtrühmi.

Meie e-poe veebilehtedel võib olla linke ka kolmandate isikute veebilehtedele, toodetele ja teenustele ning ka sotsiaalmeedia laiendusi (nt Facebooki pluginad, Google Analytics) turunduse ja statistika eesmärkidel. Meie veebilehtedel olevad kolmandate isikute teenused või kolmandate isikute rakendused alluvad kolmandate isikute isikuandmete kaitse reeglitele. Soovitame Sul tutvuda selliste isikute isikuandmete kaitse praktikatega.