Mida tähendab sertifitseeritud "B Corp" ettevõtted?

Mida tähendab “Sertifitseeritud B-ettevõtted” (Certified B Corporations) ja miks hinnata nende brändide tooteid?

Tänase postituse pühendame “B Corp” märgistuse teadlikkuse tõstmisele ja miks soovitame hinnata neid brände, mis on sertifitseeritud just selle märgistusega.  

Sertifitseeritud “B Corp” ettevõtted on ettevõtted, mis vastavad kasumi ja eesmärgi tasakaalustamiseks kõrgeimatele kontrollitud sotsiaalse ja keskkonnategevuse tulemuslikkuse, avalikkuse läbipaistvuse ja juriidilise vastutuse standarditele. “B Corp” ettevõtted kasutavad kasumit ja kasvu vahendina suurema eesmärgi saavutamiseks: positiivne mõju oma töötajatele, kogukondadele ja keskkonnale.

B Corp” moodustab liidrite kogukonna ja juhib ülemaailmset inimeste liikumist, kasutades ettevõtlust hea jõuna. Ettevõtted, kes soovivad maailmale positiivset mõju avaldada. 

B Corp” organisatsioon töötab selle nimel, et äri oleks lahenduse, mitte probleemi osa.  Ettevõtted peavad kasumi teenimise ajal vastutama oma mõjude eest. Nad ei saa keskenduda ainult raha teenimisele, samal ajal ekspluateerides inimesi ja kahjustades keskkonda. 

Osad meie e-poes müüdavatest brändidest on samuti sertifitseeritud “B Corp” märgistusega. Nendeks on 24Bottles ja KeepCup.

Link “B Corp” organisatsiooni lehele on leitav siit!
Allikad: 24Bottles, B Corp, KeepCup

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Miks korduvkasutatav joogitops?

Järgmine

Jaga seda artiklit