Miks korduvkasutatav joogitops?

Enamik meist käib oma kodu ligidal kohalikus kohvikus. Võib-olla on see osa igapäevarutiinist või võib-olla lihtsalt nädalavahetuse traditsioon. Kui mitmel korral ostame oma lemmikjoogi kaasa, kasutades selleks ühekordset joogitopsi?

Siit artiklist leiad meie poolt esitatud 6 põhjust, miks kasutada korduvkasutatavat joogitopsi.

1)    Aitad vähendada plastik jäätmeid
Ühekordsetel joogitopsidel on enamikel juhtudel, õhuke plastist vooder, mis muudab nad uuesti ringlusse võtmiseks raskeks. Rääkimata joogitopsi kaanest, mis jällegi, enamikel juhtudel on tehtud plastist. (Foto: Keep Cup)
 
2)    Oma joogitopsiga säästad raha
Paljud kohvikud ja tanklaketid pakuvad soodustust, kui kasutada oma joogitopsi. Lisaks võimaldab oma joogitops lemmikjoogi juba kodust kaasa haarata ja sellega säästad raha kõige enam.
  
3)    Termostops hoiab joogi kauem kuumana
Kasutades lemmikjoogi nautimiseks termostopsi, püsib jook ka jahedama ilmaga kauem kuum.
 
4)    Mugavam ja praktilisem!
Ostes kuuma joogi ühekordsesse joogitopsi, muutub joogitops ise ka kuumaks. Korduvkasutatava joogitopsiga seda muret ei teki kuna kõikidel joogitopsidel on mugavad käepidemed. Termostopsi topelt sein tagab kuumakindluse.
 
5)    Lekke- või pritsmekindel kaas
Korduvkasutatavatel joogitopsidel on tugevad ja kindlad kaaned, osadel termostopsidel lausa lekkekindlad. Näiteks 24Bottles ja Frank Green brändid pakuvad lekkekindlaid termostopse. Meie soovitus – enne kui kuuma joogi termostopsi valad, hoia topsis mõni minut keevat/kuuma vett nii on lekkekindlus parem. 
(Foto: Frank Green)

6)  Korduvkasutatav joogitops on ju nii stiilne!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Miks, kas ja kuidas hooldada joogipudelit?

Järgmine

Mida tähendab sertifitseeritud "B Corp" ettevõtted?

Jaga seda artiklit