Mõned meie näpunäited joogipudeli valimisel

Tarbime vett iga päev. Poest vee ostmine on kallis ja mitte just kõige praktilisem ega ka keskkonnasõbralikum tegevus.

Korduvkasutatavate joogipudelite valik on lai ja üks veepudel ei pruugi sobida kõigile. Vajaksid eriti kerget joogipudelit? Või pigem on oluline, et jook püsiks kaua kuumana? Loe siis edasi kuna siit tulevad mõned meie soovitused...

Kõige kergem, mahukam ja purunemiskindel joogipudel on 24Bottles Urban roostevabast terasest joogipudel. Lisaks on võimalik osta joogipudelile spordikork, soojakott ja silikoonist joogipudeli hoidja. E-poe valikus on 250ml, 500ml ja isegi 1L 24Bottles Urban joogipudelid. 250ml joogipudel sobib kenasti väiksemasse käekotti. Tänu soojakotile püsib jook kauem külma või kuumana ja joogipudeli hoidja võimaldab joogipudelit muvavalt kaasas kanda.
 
Kõige suurema termoefektiga joogipudelid on meil 24Bottles Clima ja Kinto Day Off joogipudelid. Need joogipudelid hoiavad ka kõige külmema ilmaga jooki kuumana või kuuma ilma ajal külmana. Lisaks ei teki joogipudelite pinnale kondentsi. Telli lisaks juurde ka silikoonist joogipudeli hoidja. Sobib mõlemale joogipudelile kenasti.
 
Kõige mugavam joogipudel käigu pealt joomiseks... Liigute palju ringi ja joogipudeli korki pidevalt lahti keerata on tüütu/segab? Sellisel juhul soovitame FrankGreeni joogipudeleid. Ühe nupuvajutusega avaneb ja sulgub joomisava. Lisaks on joogipudel lekkekindel. FrankGreeni joogipudeleid on e-poe valikus nii BPA-vaba kui ka roostevabast terasest. Suurepärane valik treeninguks.
 
Kõige stiilsemaks kontori aksessuaariks soovitame EQUA klaasist joogipudelid. Kõikidel joogipudelitel on väga kaunid disainid. Osadel lisaks ka nahast või vildist kaitseümbris.
 
Kõige lõbusamate kujundustega joogipudelid, mis valmistavad rõõmu lastele, on BPA-vabast plastikust EQUA joogipudelid. Joogipudelid on rõõmsate värvidega, lilleliste ja loomakeste piltidega, lapse jaoks mugava joomisavaga ja lisaks ka riidest käepidemega.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Millisest materjalist joogipudelit valida?

Järgmine

Miks, kas ja kuidas hooldada joogipudelit?

Jaga seda artiklit